13 stycznia 2024r.

Studniówka klas Vb TL i Vc TH - Żurawiec 2024


     Tegoroczni maturzyści z klas Vc Technikum Hotelarskiego oraz Vb Technikum Logistycznego rozpoczęli dostojnym, staropolskim tańcem - polonezem swój bal studniówkowy. Nie brakowało niespodzianek i podziękowań, które na długo zostaną w naszej pamięci.
Część oficjalna obfitowała w podziękowania Dyrekcji, Wychowawcom i Gronu Pedagogicznemu min. za możliwość nauki w tak dogodnych warunkach, edukację i wykształcenie w nich odpowiednich postaw, które pomogą im realizować się na dalszym etapie kształcenia i w pracy. Maturzyści wykonali, w ramach niespodzianek, filmy prezentujące ich dorobek w trakcie 5 lat kształcenia w technikum, a nauczyciele przygotowali słodki poczęstunek dla uczniów w formie pięknego tortu, który dzięki Panu Krzysztofowi Derengowskiemu przygotowała Piekarnia - Cukiernia Jacek Błaszkowiak z Puszczykowa.
Młodzież w doskonałych nastrojach bawiła się, pozując do zdjęć i tańcząc w rytm muzyki. Uroczysta studniówka odbyła się dzięki zaangażowaniu młodzieży i wychowawców oraz wsparciu finansowemu rodziców, opiekunów oraz Rady Rodziców Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki, za co z całego serca dziękujemy.studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka studniówka
Mosina - Zespół Szkół - Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja