18 grudnia 2023r.

Ogromny sukces hotelarzy.
Filip Grześkowiak finalistą Olimpiady Umiejętności Hotelarskich


     13 grudnia 2023r. podczas II etapu Olimpiady Umiejętności Hotelarskich w Poznaniu, nasi uczniowie z klasy 5c TH reprezentowali naszą szkołę podczas etapu okręgowego i uzyskali bardzo dobre wyniki.
Zgodnie z regulaminem Olimpiady Umiejętności Hotelarskich uczniowie zakwalifikowani do etapu centralnego otrzymują tytuł „finalisty” uprawniający do skorzystania ze zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego.
Na podstawie wyników zawodów stopnia okręgowego do etapu centralnego został zakwalifikowany Filip Grześkowiak, który uzyskał najlepszy wynik w okręgu - 69 pkt., co daje możliwość uzyskania tytułu "finalisty" Olimpiady Umiejętności Hotelarskich.
Gratulujemy takiego sukcesu i trzymamy kciuki podczas udziału w etapie centralnym Olimpiady, który odbędzie się w marcu w Warszawie.
Zachęcamy hotelarzy do zgłębiania wiedzy i poszerzania wiadomości z zakresu hotelarstwa, aby w kolejnych latach następni hotelarze mogli uzyskać takie możliwości i walczyć o tytuły i nagrody. Tego wszystkiego życzymy Wam drodzy uczniowie w nadchodzącym Nowym Roku 2024.
Marzena Adamczak

hotel hotel hotel hotel hotel
Mosina - Zespół Szkół - Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja