27 listopada 2023r.

Warsztaty z Raben Group


     W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprosiła uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w XVI edycji programu Otwarta Firma.
Dla przedsiębiorstwa, to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania lub poszerzenia kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast otrzymuje możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące młodzież do planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej.
Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.
Program jest skierowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Założeniem projektu jest zapoznanie młodzieży z lokalnym środowiskiem pracy i potencjalnymi pracodawcami poprzez organizację spotkań z przedstawicielami firm i instytucji.
Młodzież kl. V technikum logistycznego oraz hotelarskiego uczestniczyła w warsztatach dotyczących modułu Biznes przy tablicy. Tematem warsztatów był: "Pracownik i pracodawca" który przedstawiła zaproszona do naszej szkoły Pani Martyna Andrzejewska z Firmy RABEN GROUP.

warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty warsztaty
Mosina - Zespół Szkół - Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja