18 stycznia 2018r.

Sparingi z Gimnazjum w Pecnej w piłce koszykowej dziewcząt

W naszej szkole przeprowadzone zostały, pomimo fatalnej pogody (szalał orkan Fryderyka), mecze sparingowe dziewcząt w piłce koszykowej pomiędzy reprezentacjami: Gimnazjum w Pecnej – ZS Mosina.
Dziewczęta z naszej szkoły rozegrały mecze w ramach przygotowań do Mistrzostw Powiatu Poznańskiego, które odbędą się dnia 1.02.2018 r w Rokietnicy.
Pierwsza rozgrywka była bardzo zacięta i wyrównana. Po 28 minutach walki mecz zakończył się remisem 26-26.
Następnie dziewczęta przeszły do sali 007, gdzie zostały poczęstowane herbatą i słodkimi wypiekami uczniów z naszej szkoły. Po blisko pół godzinie przerwy rozegrany został drugi sparing między tymi samymi drużynami. Tym razem po bardzo zaciętej walce wygrały dziewczęta naszego Zespołu Szkół: 32-28.
W trakcie meczów podziwialiśmy walory techniczne i zmysł taktyczny dziewcząt z Gimnazjum w Pecnej.
Szczególne pragniemy podziękować rodzicom uczniów i nauczycielowi wych. fizycznego z Pecnej, którzy własnym transportem dowieźli zawodniczki na mecze. Pociągi miały bardzo duże opóźnienia z powodu fatalnej pogody.
Mecze sparingowe pomiędzy naszymi szkołami są już stałą tradycją. Dziękujemy zawodniczkom i życzymy sukcesów w dalszej karierze sportowej.

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja